‎(098) 409-65-63

‎(050) 461-04-15

Время работы

Пн - Пт 08:00 - 20:00

Обратная связь

novateplica@ukr.net

Фермерська теплиця для бізнесу «Фермер Профі»

Фермерська теплиця є одним з найбільш популярних тепличних конструкцій які допоможуть зробити свій бізнес на овочах та фруктах по всій Україні. Площа забудови має площу від 16,8 квадратних метрів і більше. Така площа дозволяє вирощувати будь-які овочі й фрукти, які захоче садівник.

Особливості конструкції фермерської теплиці

фтеплица фермерская покрытая пленкойКаркас конструкції виконаний з оцинкованого профілю, який дозволяє приміщенню витримувати сильні пориви вітру, а так само рясні дощі й снігу. У тепличну конструкцію може бути встановлена система обігріву. Це дозволить вирощувати культури всередині споруди протягом усього року. Найбільш вдалим рішенням буде встановити інфрачервоні обігрівачі. Такі обігрівачі діють вузько направлено і не сушать повітря. За звичай, багато садівників на свій розсуд встановлюють електричний або газовий обігрів.

Теплица под пленку и сотовый поликарбонат

Покриття з полікарбонату дає можливість підтримувати ідеальний температурний режим всередині приміщення навіть в холодну погоду.

Теплична конструкція «Фермер профі» прекрасно підійде для вирощування врожаю для себе або на продаж. Кроєм цього, подібні споруди можна використовувати для розведення свиней, курей або іншої живності. Можна використовувати приміщення для зберігання продукції.

Характеристики теплиці «Фермер Профі»

Теплична конструкція має міцний каркас, здатний витримати сильні навантаження. Приміщення обладнане парою дверей і парою вікон. Зібрати каркас можна всього лише за добу. Каркас виконаний з оцинкованого профілю. Для перевезення частин конструкції використовується мікроавтобус. Максимальна довжина деталі становить 2,5 метра.

Споруда має висоту у 2,7 метра. Для покриття використовується стільниковий полікарбонат товщиною в 0,4-0,6 см. Він дозволяє зменшити будь-які тепловтрати. Каркас конструкції здатний витримувати сильні навантаження не тільки з зовнішньої сторони, але і з внутрішньої сторони. Теплиця «Фермер профі» ідеально підійде для вирощування високорослих рослин, які необхідно підв’язувати. Крім цього, будь-які прилади, які потрібно підвішувати, не викличуть труднощів.

Тепличну конструкцію можна використовувати в будь-якій кліматичній зоні для вирощування культур для своєї сім’ї або на продаж. Теплична споруда «Фермер профі» швидко окупається себе.

Чому вигідно купувати тепличну конструкцію «Фермер профі»?

  1. Система обігріву вийде дешевше для однієї великої конструкції, ніж для кількох маленьких приміщень, які будуть дорівнювати їй за площею.
  2. Полікарбонат дозволяє домогтися високої світлопрозорості. Таким чином, всі рослини виходить максимальну кількість сонячного світла, який їм так необхідний. Економія на електроенергії очевидна неозброєним поглядом.
  3. Якщо порівнювати вартість подібної споруди з вартістю декількох маленьких будівель, то вигода залишається на боці великої конструкції. Купуючи велику споруду, можна істотно заощадити на обладнанні, типу системи крапельної поливання і системі обігріву.
  4. У подібній конструкції набагато зручніше працювати, ніж в маленькому приміщенні. Зручність роботи в приміщенні є важливою перевагою.

Теплична споруда «Фермер профі» стане ідеальним придбанням для дачної ділянки. Крім всіх перерахованих вище переваг варто відзначити, що подібне приміщення збільшує підсумковий урожай культур в кілька разів.

Щоб замовити цю, або іншу конструкцію, та купити теплицю, телефонуйте на моб. (050) 461-04-15 — (він же вайбер). Також на (098) 409-65-63

Нет комментариев

Добавить комментарий