‎(098) 409-65-63

‎(050) 461-04-15

Время работы

Пн - Пт 08:00 - 20:00

Обратная связь

novateplica@ukr.net

Провітрювання теплиць – вибирайте автоматичний механізм

Потрібний мікроклімат у теплиці багато в чому досягається завдяки своєчасному та правильному провітрюванню. Чому і як провітрювати теплицю?

Більшість сайтів, присвячених теплицям, на жаль, мало приділяють увагу такому вважливому питанню, як провітрювання. Коли заходить мова про умови вирощування тих чи інших овочів та фруктів, акцент робиться на якості та особливостях ґрунту під кожну рослину, на температурному режимі, освітлювані, поливі та зрошуванні…

Чому потрібно провітрювати теплицю?

Це питання має як практичний, так і теоретичний аспекти. Перш, аніж перейти до практичних порад, нагадаємо про те, чим є така субстанція, як повітря. Навіть сучасна наука визнала, що п’ять базових елементів космічного творіння, про які говорять стародавні тексти, і є матеріальною субстанцією світу. Ефір, повітря, вогонь, вода, земля – із цих начал, або стихій, складається весь проявлений макро- та мікросвіт, включаючи й наше тіло. То ж, для його здоров’я треба підтримувати баланс усіх п’яти елементів.

Повітря підтримує наше тіло в хорошому стані завдяки енергії прани – життєвої сили, як це санскритське поняття перекладається. Ті, хто практикує йогу, опановують техніку пранаями, яка допомагає активізувати в організмі кількість прани та спрямовувати її потоки. Враховуючи те, що рослини – це також певні форми життя, наявність в них життєвої сили визначається кількістю прани. Без неї овочі та фрукти не можуть приносити ту користь, якої від них чекає наш організм.

Способи провітрювання теплиці

Існує два основних способи провітрювання теплиць – ручний, та автоматичний. До винаходу автоматичного пристрою садівники та городники, зазвичай, вранці відкривали теплицю чи кватирку в ній, а через якийсь час – закривали. І це за умови хорошої погоди. Інакше виникає загроза надмірного охолоджування повітря та втрати потрібного мікроклімату. Що можна сказати про переваги такого провітрювання? Єдине – за нього не треба платити гроші, розплачуючись своїм часом та нервами. Бо забувши вчасно відкрити теплицю, або, навпаки, закрити її, ви ставите під загрозу самопочуття посаджених в ній овочів та фруктів.

Автоматичне провітрювання позбавляє вас від зайвого клопоту. Ви можете зосередитись на підготовці ґрунту, висаджуванні розсади, приділити час доглядові за рослинами, які вимагають особливої уваги на певних етапах росту та дозрівання. Завдяки збільшенню популярності тепличного господарства, було винайдено автомати для провітрювання, серед яких:

  • енергозалежні, які живляться від мережі чи батарей. Їхній головний недолік саме в залежності від джерела енергії, яке в будь-який момент може припинити її постачання;
  • автономні автоматичні системи, які у свою чергу підрозділяються на біметалеві, гідравлічні та пневматичні;
  • Перевага автоматичних механізмів очевидна, адже вони, завдяки своїй незалежності від електромережі, можуть використовуватися в будь-яких умовах.

Фермери цінують автоматичний спосіб провітрювання також і за інші його переваги:

  • він дає можливість працювати в теплиці в комфортних умовах;
  • не треба постійно турбуватися про те, аби їх підтримувати власноруч:
  • завдяки постійному регульованому доступу свіжого повітря, в теплиці відсутні неприємні запахи та токсичні речовини;
  • ви впевненні у тому, що в теплиці навіть за вашої відсутності буде зберігатися потрібний мікроклімат, який є однією з головних умов хорошого врожаю овочів та фруктів

Садівники та городники вибирають Thermovent

Саме впевненість в надійності будь-якого автоматичного механізму робить його популярним на ринку. То ж серед розмаїття енергонезалежних автоматичних систем провітрювання першість нині тримає Thermovent. Він є автоматичним відкривачем кватирки, в основі якого знаходиться поршневий циліндр.

Термовент легко монтується всередині теплиці, сучасна його модифікація дозволяє механізму точно реагувати на переміни температури в ній. З таким автоматом ви можете не боятись перегріву чи переохолодження, спокійно займаючись більш важливими справами, аніж відкривання дверей та кватирок вашої теплиці.

Пам’ятайте про те, що з приходом на ринок будь-якого популярного товару відразу з’являються його підробки. То ж купуйте Thermovent в надійних постачальників цього виробу, вкрай потрібного для господарів теплиць. Одним і з них наші теплиці, який за висновками експертів значиться серед лідерів на ринку тепличних товарів.

Нет комментариев

Добавить комментарий