‎(098) 409-65-63

‎(050) 461-04-15

Время работы

Пн - Пт 08:00 - 20:00

Обратная связь

novateplica@ukr.net

Українські теплиці та парники

Теплиці та парники від виробника в україні користуються великим попитом. Парники в Україні використовують або для підготовки розсади до сезону, або для отримання більшої кількості врожаїв за сезон, так як дозрівання в парнику відбувається набагато швидше. До того ж, якщо обладнати спеціалізовану теплицю, то з’явитися можливість отримувати урожай круглий рік.

Кому потрібна українська нова теплиця?

Перш, ніж замовляти та купити теплицю в Україні, слід відповісти собі на кілька питань. І головний з них під яку сільгоспкультуру планується використовувати парник, або теплиця. Виходячи з цих визначень можна підібрати форму, розмір, тип даху майбутньої теплиці. Різні культури вимагають різну температуру і умови для вирощування, а також різну висоту самої теплиці.

Де поставити теплицю?

Встановлювати теплицю потрібно в певному місці, щоб були дотримані деякі умови. Кращим місцем вважається суха, невелика височина, яка висвітлюється більшу частину дня сонячними променями. Якщо такого місця не знайшли, то встановити теплицю можна в тому місці, де є освітлення сонячними променями, бажано з південої частини, з якого хоча б першу половину дня будуть попадати промені сонця. Фундамент для теплиці необов’язковий. Теплию можно поставити на фундамент, або на грунт. Хоча умови в теплиці на фундаменті зручніші. Але якщо Ви плануете через рік переносити теплицю на іншу ділянку, то не не потрібно встановлювати на фундамент.

Що потрібно для зимової теплиці

Якщо використання теплиці планується весь рік, додатково продумується система обігріву для теплиці і підтримка певної температури в парнику. Якщо всерйоз займатися вирощуванням овочів і фруктів, то краще встановити кілька різних фермерських теплиць більшого розміру в залежності від специфіки умов кожної культури. Виробник дае гарантію на теплицю, від 10 років на покритя, та 15-20 років на оцінкованний каркас. Це дуже вигідно та практично для дачників та огородників.

З якого матеріалу будують теплиці

На сьогодні в Україні є багато сучасних теплиць встановлюють під плівку, або під стільниковий полікарбонат. Цей вид пластику у багато разів міцніше скла, при цьому він досить просто встановлюється. Каркас теплиці краще замовляти під квадратний профіль горячої оцінковки.

Після дачного сезону наші теплиці не потрібно розбирати на зимовий час. Полікарбонат спокійно переживе зимові морози. Для теплиць полікарбонат має ще декількома корисними властивостями він пропускає корисні ультрафіолетові промені, має високий ступінь теплоізоляції, ідеально підходить для покриття арочного даху теплиці.

Купуйте наші українські теплиці та збирайте потрійні врожаї!

Нет комментариев

Добавить комментарий