‎(098) 409-65-63

‎(050) 461-04-15

Время работы

Пн - Пт 08:00 - 20:00

Обратная связь

novateplica@ukr.net

Як вибрати міцну теплицю?

Як не помилитися при виборі теплиці? На що звернути увагу? Перш ніж купити теплицю, необхідно дізнатись більше про матеріали з якого буде ваша теплиця.

Відразу обмовимося, що ми не будемо рекламувати якісь конкретні марки, а спробуємо дати загальне уявлення про вибір теплиці з полікарбонату.

Залежно від матеріалу, з якого зроблений каркас, всі теплиці можна розділити на:

 • Теплиці з дешевого оцинкованого профілю (під порошковим покритям).
 • Теплиці зі сталевої оцинкованої труби (горячої оцінковки).

Недорогі теплиці з оцинкованого дешевого профілю

Переваги профільних теплиць:

 • простота транспортування (відсутність великогабаритних деталей);
 • дешевизна конструкції;
 • оцинковане покриття мало схильне до корозії.

Недоліки дешевих профільних теплиць:

 • профіль не замкнутий;
 • товщина металу зазвичай дорівнює 0,5-0,8 мм;
 • опорні дуги складаються з безлічі частин;
 • складна, трудомістка збірка через безліч деталей;
 • дорога збірка;
 • від впливу вітру конструкція стає «розхлябаної та хисткою».

Теплиці зі сталевої оцинкованої труби

Переваги сталевих оцинкованих теплиць:

 • міцність і надійність через відсутність великої кількості деталей;
 • товщина металу 1-1,2 мм;
 • дуги складаються з 1 або 2-х частин;
 • оцинкований профіль мало схильне до корозії;
 • простота збірки (без досвіду реально зібрати таку теплицю самому).

Недоліки сталевих оцинкованих теплиць:

 • складність при транспортуванні;
 • дорожнеча конструкції з преміальним  полікарбонатом, але завдяки можливості їх можна комбіновати по різному, що дозволить купити теплицю недорого й високої якості.

Зверніть увагу на моделі теплиць «Ідеал». В цій теплиці застосовується сталева оцинкована труба 20х40 з допоміжним ребром для міцності конструкції. Такий профіль сворить найкращі умови на всі випадки життя. Каркас теплиці прослугує більш ніж 25 років. На сьогодні це самий міцний профіль горячої оцінковки. Дзвоніть та замовляйте найміцнішу теплицю в Україні «Ідеал» прямо зараз по тел: (050) 461-04-15

Вісока якість — в міру низька ціна.  В залежгності від розмуру теплиці та вибору матеріалу для общивки конструкції буде складатися ціна теплиці Ідеал. Диапазон цін від 8 до 26 тис. грн. Ширина готових теплиць може бути від 2,4м, 3м, 3,5м, 4метра, та інші під замовлення. Довжина може бути будь-якою: на 4м 6м, 8м, 10, 12, і т.д. Дивіться на відео.

На що потрібно звертати увагу при виборі теплиці зі сталевого оцинкованого каркаса:

 1. Міцність каркаса забезпечується не тільки внаслідок металевих дуг і поперечних перекладин, а внаслідок щільного прилягання полікарбонату одночасно до всіх елементів конструкції (полікарбонат не повинен «бовтатися» між дугами, а щільно укладатися на поперечні планки);
 2. Торці зварні (тобто, щоб всі елементи торців — двері та кватирковий отвір — вже були приварені на заводі);
 3. Товщина металу — від 1 мм (більше можна, менше не можна);
 4. Перетин труби — найкраще 20х40 мм;
 5. Дуги — краще цільні, ніж складаються з 2 частин;
 6. Покриття каркаса краще вибирати заводське оцинковане, ніж фарбоване, тому що воно гарантує захист від корозії не на один рік;
 7. Збірка займає набагато менше часу.

Зверніть увагу при виборі стільникового полікарбонату:

Теплиці виготовляють в основному зі стільникового полікарбонату. Стільниковий полікарбонат, отримав свою назву, через те, що його структура має два або більше шарів, з’єднаних між собою ребрами жорсткості. Між шарами стільникового полікарбонату знаходиться повітря, саме повітряний шар забезпечує полікарбонату високі теплоізоляційні властивості, а ребра жорсткості відповідають за міцність і надійність до механічного впливу.

 1. Товщина 4 мм. Безпосередньо питайте продавців про товщину полікарбонату! Ніяких 3,5 мм і 3,8 мм — це полікарбонат низької якості, який прослужить Вам дуже недовго.
 2. Щільність полікарбонату не менше 0,55 кг / м2. Звертаємо Вашу увагу на той факт, що багато несумлінні продавці під виглядом хорошого полікарбонату з високими заявленими характеристиками за фактом продають полікарбонат товщиною 3 — 3,5 мм і щільністю менш як 0,5 кг / м2. Рекомендуємо перед покупкою перевірити правдивість характеристик. Товщину можна перевірити штангенциркулем.
 3. Наявність захисного шару від ультрафіолету. Шар повинен бути нанесений. Деякі продавці кажуть, що є добавки від ультрафіолету «в масі» — тобто в сировині, з якого робиться полікарбонат. Такий полікарбонат гарантовано руйнується за 2-3 роки.

І останнє побажання: чи не купуйтеся за запевненням продавців, що теплиця відмінна, хоча і дешева. Так не буває! Потім Ви втратите набагато більше, купуючи на наступний рік нову теплицю замість зруйнованої старої.

Э питання? Дзвоніть (098) 409-65-63, (050) 461-04-15 Леонід Маркович вас чекає!

2 комментария

 • Игорь
  Игорь
  17.02.2021

  Когда я выбирал теплицу для покупки, внимательно просматривал все варианты профилей из которых делают теплицы в Украине. У Леонида теплицы из профиля 40х20 оказались самым лучшим вариантом для теплиц арочного типа. Цельносварная труба с дополнительной прокаткой ребра, это супер!

 • Сергей Владимирович
  Сергей Владимирович
  17.02.2021

  Я сравнивал цены и описания с конкурентами Леонида.
  Другие продавцы заявляют что у них лучшее и не ищите… но самое интересное что я нашел отличие хотя цены почти одинаковы. Разница только в 500 грн. Это для примера взял размер 3х6 у конкурентов 12.500 грн у Леонида 13000 грн. А теперь сравниваем их характеристики.
  Сравнение:
  1. У конкурентов теплица из профиля 20х20 с покрытием антикорозийной краской, и они это называют оцинкованным профилем, а у Леонида профиль 40х20 горячей оцинковки с доп. ребром жёсткости. Другие продавцы умалчивают и недоговаривают правды или просто врут о своем каркасе что выдержит 180-200 кг одна дуга, но врут собаки и на видео это не показывают, потому что 20х20 не выдерживает 180-200 кг. А у Леонида на видео видно и доказано, показывает наглядно что выдерживает 180-200 кг, когда 2 человека висят на дуге.
  2. Поликарбонат у конкурентов сомнительного качества типа Сатон, гринхаус нано, который легче чем заявляют, а у Леонида премиум белорусский с защитой от уф. и по весу плотность выше чем у других аналогов.
  3. У конкурентов о каркасе своем 20х20 пишут что сроки службы до 10 лет, гарантий нет, а у Леонида Марковича гарантия на каркас 20 лет, а сроки эксплуатации 25-30 лет. Чувствуете разницу?
  Только по трем пунктам прошлись и разница есть. Что же дальше…
  4. Конкуренты предлагают бесплатно плюс 2 метра пленки бесплатно, а Леонид Маркович предлагает бесплатно всю внутреннюю пленку термос, капельный полив и затеняющая сетка. А теперь оцените разницу. Так что Я уже свой выбор сделал и купил теплицу у Леонида. Для тех кто еще решил бегать и искать порядочных продавцов, пусть бегают. Для тех кто с головой дружит выбор очевиден.
  Спасибо Вам Леонид за теплицу и написал я этот отзыв от чистого сердца. Перед покупкой я все пересмотрел и пощупал и скажу что Ваша теплица просто Супер! Удачи вашим продажам!

Добавить комментарий