Блог

Статьи и новости отрасли

Як правильно вибрати теплицю з полікарбонату

Як правильно вибрати теплицю з полікарбонату

Сьогодні в Україні покупці довго не можуть визначитись з вибором теплиці, так як не розуміють по яким показникам потрібно правильно вибирати теплиці. Від правильного вибору теплиці із стільникового (сотового) полікарбонату багато в чому залежить достаток і якість майбутніх врожаїв. На що варто звернути увагу, роблячи вибір на користь тієї чи іншої тепличної конструкції для дачної ділянки?

Вид каркаса теплиці під плівку і полікарбонату

Ще не так давно в «моді» у дачників були теплиці з звичайної поліетиленової плівки з дерев’яним каркасом. Сьогодні їх все впевненіше витісняє сучасна теплична плівка до 10 сезонів товщина 150мкм, 180 мкм і 200 микрон на 10 років гарантії.

На відео дуги з оцінкованного профілю 40х20 (цільнозварена труба) покрита плівкою 200 микрон, яка буде працювати 10 років по гарантії, а термін вживання можливий більше 15 років.

В україні конструкції зі сталевим оцінкованим каркасом для теплиці профільної труби 30х30 можуть покриватись полімерно-порошковим антикорозійним, або оцінкованим покриттям. Металеві каркаси можна класифікувати за типом профілю. Це може бути як труба із замкнутим профілем, так і штампованим розімкненим профілем. Каркаси із замкнутої круглої або квадратної труби здатні витримувати серйозні снігові і вітрові навантаження.

Якість каркасу теплиці фарбований чи оцінкованний?

Якість антикорозійного покриття каркаса (для теплиць з металевого профілю). Даний момент багато в чому впливає на довговічність теплиці, і тому йому варто приділити максимум уваги. Для цієї мети використовуються переважно дві типові технології захисту від корозії — оцинковка, а також багатошарове фарбування протекторними порошковими фарбами. Найкраща фарба італійська. Обидва види покриття однаково добре захищають метал, але оцинковка каркаса краще захистить від корозії чим фарбування.

Якість полікарбонату для теплиць

Стільниковий полікарбонат хорошої якості відрізняє висока міцність і хороша несуча здатність. Чим більша питома вага полікарбонатних листів (вага одного квадратного метра), тим міцнішими виходять виготовляються з них теплиці. Якісний полікарбонат також повинен мати на своїй поверхні, зверненої до сонця «UV-шар», призначений для захисту полікарбонату від руйнівного впливу сонця. Конструкції з дешевого тонкого матеріалу економ-класу не можуть похвалитися ні особливою міцністю, ні довговічністю, ні стійкістю до кліматичних навантажень. Тому варто у покупця замовляти якістний полікарбонат товщиною від 4мм. 6мм, 8мм та 10мм.

Парники и телицы под любой размер

Комбинированная теплица под сотовый поликарбонат и пленку.

Выберите и закажите теплицу

ru_RURU