‎(098) 409-65-63

‎(050) 461-04-15

Время работы

Пн - Пт 08:00 - 20:00

Обратная связь

novateplica@ukr.net

Заморозки до самого літа: синоптики прогнозують рекордно холодну погоду травня

У той час, як за словами синоптиків, часті холодні періоди будуть змінювати рідкісні потепління не тільки в травні 2020 року, після аномально теплу зиму погода навесні стала теж не зовсім звичній для цієї пори року. Зазвичай в середині травня в Україні починається метеорологічне літо, в цьому ж році цього не станеться. У той же час, останній місяць весни стане рекордно холодним з сильними нічними заморозками і в цілому квітневої погодою.

Вертикальні теплиці приносять надприбутки

Доки в Україні триває чергова війна кланових інтересів навколо ринку землі, підприємливі фермери засвоюють нові технології тепличного бізнесу. Мова йде про вертикальні теплиці, або вертикальні ферми, для побудови яких не потрібно багато землі. Врожаї в них вирощуються завдяки використанню вертикального простору. Враховуючи те, що багато видів рослин тепер культивують навіть не на землі, а на гідропоніці та інших, інноваційних технологіях, такий вид аграрного бізнесу стає дуже популярним у всьому світі.

Капельный полив в теплице

Дезінфекція ґрунту в теплиці з полікарбонату

Теплиця для справжнього фермера стає його другим домом. Адже щоб виростити хороші врожаї, велику частку часу він проводить саме в ній. Як і належить дбайливому господареві, досвідчений садівник чи городник залишає теплицю на зиму в ідеальній чистоті. Окрім того, що весною буде приємно розпочати роботу в прибраній теплиці, обробка її поверхні та ґрунту є обов’язковою, аби створити ідеальні умови для нової розсади.

Обігрів теплиці

Як і чим обігріти теплицю? – це неминуче питання для садівників та городників сьогодні має багато варіантів відповідей. І жодна з них не може бути єдиною та унікальною, оскільки при виборі способу обігріву свого зимового саду-городу треба враховувати різні фактори. Перш за все, це кліматичні умови, розміри теплиці, інтенсивність її використання в холодну пору року, матеріал з якої вона зроблена, ну і власні фінансові можливості.

Провітрювання теплиць – вибирайте автоматичний механізм

Потрібний мікроклімат у теплиці багато в чому досягається завдяки своєчасному та правильному провітрюванню. Чому і як провітрювати теплицю?

Більшість сайтів, присвячених теплицям, на жаль, мало приділяють увагу такому вважливому питанню, як провітрювання. Коли заходить мова про умови вирощування тих чи інших овочів та фруктів, акцент робиться на якості та особливостях ґрунту під кожну рослину, на температурному режимі, освітлювані, поливі та зрошуванні…

Фермерська теплиця для бізнесу «Фермер Профі»

Фермерська теплиця є одним з найбільш популярних тепличних конструкцій які допоможуть зробити свій бізнес на овочах та фруктах по всій Україні. Площа забудови має площу від 16,8 квадратних метрів і більше. Така площа дозволяє вирощувати будь-які овочі й фрукти, які захоче садівник.

1 2 3