novateplica-logo
Блог

Теплиця своїми руками вибираємо тип конструкції 

Теплиця своїми руками вибираємо тип конструкції

Багато дачників полюбляють будувати теплиці своїми руками. Стає питання, під плівку чи під полікарбонат? Однак, українські теплиці під стільниковий полікарбонат  та профільної труби мають відповідну ціну.

Якщо хочеться заощадити і з головою зануритися в цю справу, варто подумати, як самому зробити теплицю з профільної труби.

Вигода від самостійного створення парника суттєва. Ви витратите лише гроші на матеріали і свій вільний час. Але при цьому цілий рік будете насолоджуватися вирощуванням культур. Теплиця з труб залізних своїми руками: переваги теплиця круглий рік своїми руками 1. Завжди під рукою будуть свіжа зелень і овочі. Якщо зробити велику теплицю, залишаться плоди на продаж. Це додатковий заробіток.

2. Догляд за рослинами стане вашим улюбленим хобі. Робота з землею покращує самопочуття, а результати праці підвищують настрій.

3. Забезпечення себе овочами, які не проходили хімічну обробку це турбота про здоров’я. Краще споживати в їжу продукти, які безпечні для оточуючих і були вирощені в екологічній чистоті.

4. Парник відмінний варіант для вирощування квітів.

5. Рослини не будуть псуватися через затоплення опадами або несподіваного похолодання.

6. Шкідники або негода не зіпсують рослини.

7. Теплиця з металевої труби своїми руками прослужить довгі роки. Така конструкція відрізняється міцністю і надійністю.

Матеріали для створення каркаса теплиці цілорічні. Каркас теплиці з профільованої труби своїми руками можна виконати з різних матеріалів. У кожного з них свої переваги і недоліки.

  1. Сітка, сталевий профіль або труби.Такий каркас порадує високою міцністю. Він здатний витримати істотні снігові і вітрові навантаження. Але якщо на поверхні матеріалу оцинковка, додатково покриття слід обробити антикорозійним засобом. Інакше незабаром він почне руйнуватися через іржу. Основу споруди можна легко виконати з рулонної сітки, зігнутих труб, профілів.
  2. Труби з алюмопластіка.Труби покриті довговічним і міцним пластиком, який не гниє з часом, не виділяє токсичних речовин в атмосферу, легкий у догляді, монтажі і відмінно справляється з вагомими перепадами температур. Проста в установці також алюмінієва прошарок такого матеріалу. Він не схильна до виникнення іржі. Таким чином, труби з алюмопластіка відмінний вибір для каркаса. Вони виглядають естетично і при цьому забезпечують відмінну герметичність.
  3. Дерев’яний каркас.Така теплиця своїми руками з профільної труби двосхила потребує додаткової обробки матеріалу. Інакше почнеться гниття, з’явиться цвіль і грибок. Для створення парника підходить як брус, так і дошки.

Але важливо розуміти, що дерево, на відміну від металу, не може забезпечити довгий термін експлуатації. Металеві конструкції радують більшу міцність. Ви точно кілька років будете забезпечені свіжою зеленню і овочами. здійснення робіт як побудувати теплицю для овочів Обдумуючи, з якого профілю краще зробити теплицю, можна віддати перевагу навіть сітку з металу. Вона має невисоку вартість і не потребує зварювання.

Для виготовлення каркаса потрібно буде виконати кілька кроків

  • Виходячи з розмірів майбутнього тепличного споруди, необхідно підрахувати кількість матеріалу. Важливо не економити на висоті конструкції, оскільки тісний простір внесе незручності в догляд за рослинами і буде негативно позначатися на зростанні культур.
  • На підлозі важливо додатково зміцнити каркас.
  • Задній і передній фасади теплиці можна оснастити дерев’яним брусом. Цей матеріал укладається на підлогу конструкції.
  • Двері також можна спорудити самостійно, зменшивши свої витрати. Для цього буде потрібно брус або каркас з металу. Кріпиться двері на петлі.
  • Якщо ви робите конструкцію з сітки, окремі елементи можна легко поєднувати між собою за допомогою нержавіючого дроту.
  • Ззаду і спереду конструкції потрібно встановити пластикові або металеві гнуті труби. Це допоможе посилити каркас.
  • Щоб саморобна теплиця з профільної труби, креслення на яку вже готовий, була грунтовної, можна попередньо виконати фундамент. Для цьоговикористовуються дерево, цегла або цементна суміш.
  • Не забудьте про вентиляцію. У конструкції роблять одну або кілька кватирок.

Для покриття парника можна взяти скло, полікарбонат або поліетиленову плівку. Перший матеріал відрізняється важким вагою і крихкістю. Найдемократичніший варіант за вартістю це звичайна плівка. Але раз на рік її потрібно буде заново перетягувати. Тому купуйте плівку для теплиці до 10 сезонів.

Полікарбонат вважається оптимальним варіантом. Потрібно буде раз купити матеріал і кілька років його успішно використовувати. Тим більше що полікарбонат має чудову форму, проявляє надійність в експлуатації.

Выберите и закажите теплицу

Поделиться:

Solverwp- WordPress Theme and Plugin

  • +380 98 409 65 63
  • МЕНЮ
    Cart Menu Button Image0
    Корзина