Блог

Статьи и новости отрасли

ЯК ВИБРАТИ МІЦНУ ТЕПЛИЦЮ?

Як не помилитися при виборі теплиці? На що звернути увагу? Перш ніж купити теплицю, необхідно дізнатись більше про матеріали з якого буде ваша теплиця.

Відразу обмовимося, що ми не будемо рекламувати якісь конкретні марки, а спробуємо дати загальне уявлення про вибір теплиці з полікарбонату.

Залежно від матеріалу, з якого зроблений каркас, всі теплиці можна розділити на:

 • Теплиці з дешевого оцинкованого профілю (під порошковим покритям).
 • Теплиці зі сталевої оцинкованої труби (горячої оцінковки).

НЕДОРОГІ ТЕПЛИЦІ З ОЦИНКОВАНОГО ДЕШЕВОГО ПРОФІЛЮ

Переваги профільних теплиць:

 • простота транспортування (відсутність великогабаритних деталей);
 • дешевизна конструкції;
 • оцинковане покриття мало схильне до корозії.

НЕДОЛІКИ ДЕШЕВИХ ПРОФІЛЬНИХ ТЕПЛИЦЬ:

 • профіль не замкнутий;
 • товщина металу зазвичай дорівнює 0,5-0,8 мм;
 • опорні дуги складаються з безлічі частин;
 • складна, трудомістка збірка через безліч деталей;
 • дорога збірка;
 • від впливу вітру конструкція стає «розхлябаної та хисткою».

ТЕПЛИЦІ ЗІ СТАЛЕВОЇ ОЦИНКОВАНОЇ ТРУБИ

Переваги сталевих оцинкованих теплиць:

 • міцність і надійність через відсутність великої кількості деталей;
 • товщина металу 1-1,2 мм;
 • дуги складаються з 1 або 2-х частин;
 • оцинкований профіль мало схильне до корозії;
 • простота збірки (без досвіду реально зібрати таку теплицю самому).

НЕДОЛІКИ СТАЛЕВИХ ОЦИНКОВАНИХ ТЕПЛИЦЬ:

 • складність при транспортуванні;
 • дорожнеча конструкції з преміальним  полікарбонатом, але завдяки можливості їх можна комбіновати по різному, що дозволить купити теплицю недорого й високої якості.

Зверніть увагу на моделі теплиць «Ідеал». В цій теплиці застосовується сталева оцинкована труба 20х40 з допоміжним ребром для міцності конструкції. Такий профіль сворить найкращі умови на всі випадки життя. Каркас теплиці прослугує більш ніж 25 років. На сьогодні це самий міцний профіль горячої оцінковки. Дзвоніть та замовляйте найміцнішу теплицю в Україні «Ідеал» прямо зараз по тел: (050) 461-04-15

Вісока якість — в міру низька ціна.  В залежгності від розмуру теплиці та вибору матеріалу для общивки конструкції буде складатися ціна теплиці Ідеал. Диапазон цін від 8 до 26 тис. грн. Ширина готових теплиць може бути від 2,4м, 3м, 3,5м, 4метра, та інші під замовлення. Довжина може бути будь-якою: на 4м 6м, 8м, 10, 12, і т.д. Дивіться на відео.

На що потрібно звертати увагу при виборі теплиці зі сталевого оцинкованого каркаса:

 1. Міцність каркаса забезпечується не тільки внаслідок металевих дуг і поперечних перекладин, а внаслідок щільного прилягання полікарбонату одночасно до всіх елементів конструкції (полікарбонат не повинен «бовтатися» між дугами, а щільно укладатися на поперечні планки);
 2. Торці зварні (тобто, щоб всі елементи торців — двері та кватирковий отвір — вже були приварені на заводі);
 3. Товщина металу — від 1 мм (більше можна, менше не можна);
 4. Перетин труби — найкраще 20х40 мм;
 5. Дуги — краще цільні, ніж складаються з 2 частин;
 6. Покриття каркаса краще вибирати заводське оцинковане, ніж фарбоване, тому що воно гарантує захист від корозії не на один рік;
 7. Збірка займає набагато менше часу.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ ПРИ ВИБОРІ СТІЛЬНИКОВОГО ПОЛІКАРБОНАТУ:

Теплиці виготовляють в основному зі стільникового полікарбонату. Стільниковий полікарбонат, отримав свою назву, через те, що його структура має два або більше шарів, з’єднаних між собою ребрами жорсткості. Між шарами стільникового полікарбонату знаходиться повітря, саме повітряний шар забезпечує полікарбонату високі теплоізоляційні властивості, а ребра жорсткості відповідають за міцність і надійність до механічного впливу.

 1. Товщина 4 мм. Безпосередньо питайте продавців про товщину полікарбонату! Ніяких 3,5 мм і 3,8 мм — це полікарбонат низької якості, який прослужить Вам дуже недовго.
 2. Щільність полікарбонату не менше 0,55 кг / м2. Звертаємо Вашу увагу на той факт, що багато несумлінні продавці під виглядом хорошого полікарбонату з високими заявленими характеристиками за фактом продають полікарбонат товщиною 3 — 3,5 мм і щільністю менш як 0,5 кг / м2. Рекомендуємо перед покупкою перевірити правдивість характеристик. Товщину можна перевірити штангенциркулем.
 3. Наявність захисного шару від ультрафіолету. Шар повинен бути нанесений. Деякі продавці кажуть, що є добавки від ультрафіолету «в масі» — тобто в сировині, з якого робиться полікарбонат. Такий полікарбонат гарантовано руйнується за 2-3 роки.

І останнє побажання: чи не купуйтеся за запевненням продавців, що теплиця відмінна, хоча і дешева. Так не буває! Потім Ви втратите набагато більше, купуючи на наступний рік нову теплицю замість зруйнованої старої.

Э питання? Дзвоніть (098) 409-65-63, (050) 461-04-15 Леонід Маркович вас чекає!

Выберите и закажите теплицу

ru_RURU