novateplica-logo

Нова Теплиця &#8482

Гарантії

Нова Теплиця

Виробник якому довіряють

ми

28

років

на ринку

1995

1995

Завод теплиць працює з 1995 року і за цей час не припиняє вдосконалювати та створювати нові ергономічні та довговічні моделі теплиць. При цьому, покращуються характеристики в експлуатації каркасу та матеріалів покриття; удосконалюються технології будівництва, систем обігріву, краплинного поливу, освітлення у теплицях. Компанія має великий досвід створення різних теплиць - від найменших парників до величезних тепличних комплексів.

Гарантія якості
Оптимальні ціни
Надміцні конструкції

Надміцний каркас витримає великі скупчення снігу.

Гарантія
на Плівку та полікарбонат
від 10 років

Гарантія на полікарбонат стандарт 10 років, на преміум 15 років.

Гарантія міцності
каркасу

Каркас із оцинкованого профілю з цільнозварними дугами

Відгуки

про наші теплиці

Безкоштовна доставка

по всій Україні

Ідеальне співвідношення ціна / якість

від виробника теплиць з якістних матеріалів

Технічна підтримка

та монтаж теплиці "під ключ"

Наші ціни відповідають якості! 

Ми не пропонуємо дешевий полікарбонат за дорогою ціною, що розсипається за рік. І не має значення яка товщина полікарбонату. Головне, щоб була правильна питома вага полікарбонату з первинної сировини, і з достатнім захистом від ультрафіолету. Конкуренти пропонують нібито дешевше і нав'язують більшу товщину 6мм 8мм і не домовляють, що він гірше ніж 4мм із преміум класу. В підсумку таку дешевку хвалену під нано грінхаус тощо. не означає що вам продали те, що ви очікували. Тому перш ніж купити теплицю якісну, подивіться наші відео огляди. Ми розповідаємо всі тонкощі які необхідно знати при виборі теплиці. Підпішіться на наш ютуб канал: "Леонід Маркович Нова Теплиця"

Які гарантії даємо?

  • Гарантія на плівку 200 мкм 10 років.
  • Гарантія на полікарбонат від 10 років

Орієнтовний термін експлуатації каркасів 10-30 років залежно від виду теплиці, профілю та діаметра труби.

Наші переваги

В Україні тільки ми робимо цільнозварювальні дуги 40х20 з додатковою прокаткою для підвищення міцності каркасу. Подивіться більше наших відео оглядів про наші та конкурентні теплиці. Не купуйте кота у мішку. На фото різницю якість складно побачити і цим користуються наші конкуренти. Ми всі показуємо на відео. 

Ми поступово збільшуватимемо кількість варіантів різних теплиць у каталозі. Якщо у нас в каталозі щось не знайшли, це означає, що ми або не встигли викласти потрібний розмір або робимо під індивідуальне замовлення.

Також ми даруємо 2-3 подарунки для вашої теплиці!

Наші теплиці варті того, щоб їх купити, і ми робимо ефект "термос" з додатковою внутрішньою плівкою по акції поки що безкоштовно!

Залишились питання? Дзвоніть прямо зараз!

(050) 461-04-15 (098) 409-65-63

Solverwp- WordPress Theme and Plugin

  • +380 98 409 65 63
  • МЕНЮ
    Зображення кнопки меню кошика0
    Корзина