novateplica-logo

НАШІ ТЕПЛИЦІ

ІНСТРУКЦІЇ – Складання теплиць

Монтаж та встановлення теплиць

Інструкції

Щоб зібрати теплицю Ви можете переглянути Відео про цю модель, також Ви можете завантажити pdf-файл з інструкцією зі збирання теплиці до себе на комп'ютер або телефон натиснувши на кнопку, перейти на сторінку “Інструкції”, щоб переглянути інструкцію зі збирання на нашому сайті, або за невелику доплату, замовити нашу монтажну команду.

Як правильно зібрати телицю Ідеал та Комбі

Щоб правильно зібрати теплицю, потрібно перед монтажем теплиці ознайомитися з текстовою інструкцією або переглянути монтаж теплиці з відеоінструкції. На кожен розмір теплиці є послідовність по етапах збирання каркаса теплиці та обшивки торців теплців полікарбонатом. Наші теплиці Ідеал під полікарбонат чи комбіновані під плівку збираються дуже легко, якщо порівнювати їх із подібними аналогами на ринку України. Можна сказати, що наші теплиці Леоніда Марковича збираються швидко і легко.

З чого складається теплиця

Ідеальна теплиця - повинна мати міцний каркас і якісні матеріали покриття. Профільна труба має бути оцінена

 1. Дуги повинні бути суцільнозварні, замкнуті, без швів.
 2. Поперечени (планки) для з'єднання дуг поссистемі труба в трубу (тато-мама).
 3. Матеріал для покриття та обшивки стільниковий полікарбонат стандарт або преміум класу 4мм, 6мм, 8мм, або під плівку на 150. 180 або 200 мікрон. Бажано під 2 плівки зовнішню та внутрішню плівку "Термос".
 4. Грунтозачепи - це ніжки для теплиці, які закопуються в землю і служать якоря для утримання теплиць від вітрів. Також можна встановлювати на дерев'яний брус або бетонний фундамент.
 5. Фурнітура: шпингалети, ручки, шурупи та інші кріпильні матеріали бажано оцинковані. шпінгалети дверні ручки на вибір. Ви можете їх міняти на будь-які і коли вважаєте за потрібне їх зможете замінити на інші.

Ви завжди можете отримати консультацію від наших досвідчених монтажників по телефону безкоштовно на будь-якому етапі збирання.

Для тих хто не хоче збирати теплицю своїми руками, то можете замовити наших фахівців, які приїдуть до Вас у будь-яку точку України та встановлять теплицю з гарантією монтажу. Будуть питання дзвоніть! (050) 461-04-15, (098) 409-65-63 Леонід Маркович відповість вам особисто чи зв'яже вас з нашим монтажником для детальної конультації щодо монтажу теплиці в телефонному режимі.

 

Solverwp- WordPress Theme and Plugin

 • +380 98 409 65 63
 • МЕНЮ
  Зображення кнопки меню кошика0
  Корзина