novateplica-logo

НоваТеплиця ™

Ми

Нова Теплиця

1-й Виробник якому довіряють

Ми

29

років

на ринку

1995

1995
Гарантія якості
Оптимальні ціни

Відгуки

про наші теплиці

Інтернет-магазин теплиць від Леоніда Марковича

Перший завод теплиць в Україні розпочав свою діяльність у Вінницькій області 1995 року та офіційно 1999 року від імені родоначальника ФОП Мідяного Леоніда Марковича під брендом тм “Теплица термос” і тм “Теплиці з Вороновиці” і сьогодні як тм “Нова Теплиця” і “ТеплицаНова”. За цей час команда Леоніда не припиняє вдосконалювати та створювати нові ергономічні та довговічні моделі теплиць на сучасному обладнанні спільно з партнерами, що дозволяє робити каркаси та дуги для теплиць високої якості. Леонід з партнерами відкрив кілька виробництв у Києві, Харкові, Вінниці та інших місцях України. Постійно покращуються характеристики в експлуатації каркасу та матеріалів покриття; удосконалюються технології будівництва, систем обігріву, краплинного поливу, освітлення у теплицях. Виробництво теплиць роблять із оцинкованих труб. Особливо стали популярними цільнозварні дуги з труби 40х20мм із додатковою прокаткою ребра жорсткості для міцності каркасу. Компанія та партнери Леоніда Марковича має великий досвід створення різних теплиць - від найменших парників до великих тепличних комплексів.

Трохи історії

Леоніда Марковича можна назвати королем теплиць. Адже він перший в Україні почав виготовляти збірні теплиці та поширив їхній попит серед дачників та городників по всій Україні.

Про наших конкурентів

На сьогодні багато його тепличних конкурентів колись були у нього менеджерами та дилерами, які з ним разом працювали і він давав їм можливість заробити на посередництві, згодом вони відокремилися та почали самі у своїх гаражах робити подібні теплиці. У результаті, багато хто з них згодом стали шахраями, оскільки продавали погані теплиці сумнівної якості. Деякі з конкурентів досі продають пародію на теплиці, які можна переглянути відео огляди, на ютуб каналі Леоніда Марковича. 

Поки конкуренти копіюють його старі подібні зразки теплиць, Леонід Маркович не стоїть на місці і робить вже кращі моделі теплиць Ідеал. Усі фірми на нього рівняються.

Леонід Маркович сам по собі вже став брендом, як і раніше, займає лідируючі позиції у своєму сегменті ринку, при цьому простий і доступний всім для спілкування. Не часто так побачиш, щоб директор компанії сам приймав дзвінки від клієнтів. Він любить свою справу та його мрія наситити всіх дачників та садівників ідеальними теплицями в Україні! 

Запрошуємо Вас до нашого тепличного кварталу).

У вас залишилися питання чи вирішили купити теплицю? Телефонуйте Леоніду прямо зараз (098) 409-65-63, (050) 461-04-15 або залиште ваш мобільний та Леонід Вам передзвонить!

Безкоштовна доставка

по всій Україні

Низька ціна на високу якість

від виробника теплиць

Технічна підтримка

та монтаж теплиці "під ключ"

Solverwp- WordPress Theme and Plugin

  • +380 98 409 65 63
  • МЕНЮ
    Зображення кнопки меню кошика0
    Корзина