НоваТеплиця ™

Ми

Нова Теплиця

1-й Виробник якому довіряють

Вже

27

років

на ринку України

1995

1995
Гарантія якості
Оптимальні ціни

Відгуки

про наші теплиці

Завод теплиць в Україні Леоніда Марковича 

Первый завод теплиц в Украине сейчас как «Нова теплица» и «Теплица нова» начал свою деятельность в Винницкой области з 1995 року в особі родоначальника компанії, на той час "Профіль-М" Мідяного Леоніда Марковича. За цей час команда не припиняє вдосконалювати та створювати нові ергономічні та довговічні моделі теплиць на сучасному обладнанні, яке дозволяє робити каркаси та дуги для теплиць високої якості. Постійно покращуються характеристики в експлуатації каркасу та матеріалів покриття; удосконалюються технології будівництва, систем обігріву, краплинного поливу, освітлення у теплицях. Виробництво теплиць роблять із оцинкованих труб. Особливо стали популярними цільнозварні дуги з труби 40х20мм із додатковою прокаткою ребра жорсткості для міцності каркасу. Компанія та партнери Леоніда Марковича має великий досвід створення різних теплиць - від найменших парників до великих тепличних комплексів.

Трохи історії

Леоніда Марковича можна назвати королем теплиць. Адже він перший в Україні почав виготовляти збірні теплиці та поширив їхній попит серед дачників та городників по всій Україні.

Про наших конкурентів

На сьогодні багато його тепличних конкурентів колись були у нього менеджерами та дилерами, які з ним разом працювали і він давав їм можливість заробити на посередництві, згодом вони відокремилися та почали самі у своїх гаражах робити подібні теплиці. У результаті, багато хто з них згодом стали шахраями, оскільки продавали погані теплиці сумнівної якості. Деякі з конкурентів досі продають пародію на теплиці, які можна переглянути відео огляди, на ютуб каналі Леоніда Марковича. 

Поки конкуренти копіюють його старі подібні зразки теплиць, Леонід Маркович не стоїть на місці і робить вже кращі моделі теплиць Ідеал. Усі фірми на нього рівняються.

Леонід Маркович сам по собі вже став брендом, як і раніше, займає лідируючі позиції у своєму сегменті ринку, при цьому простий і доступний всім для спілкування. Не часто так побачиш, щоб директор компанії сам приймав дзвінки від клієнтів. Він любить свою справу та його мрія наситити всіх дачників та садівників ідеальними теплицями в Україні! 

Запрошуємо Вас до нашого тепличного кварталу).

У вас залишилися питання чи вирішили купити теплицю? Телефонуйте Леоніду прямо зараз або залиште ваш мобільний та Леонід Вам передзвонить!

Безкоштовна доставка

по всій Україні

Низька ціна на високу якість

від виробника теплиць

Технічна підтримка

та монтаж теплиці "під ключ"