novateplica-logo

НоваТеплиця ™

Теплиці під замовлення

Україна розташована в помірній перехідній зоні, а це означає, що наш клімат дуже різноманітний, а погодні умови у певні сезони в жодному разі не м'які. Часті морози та спека для багатьох є привабливим різновидом нашої погодної реальності, але для садівників – велика проблема. Ось тут і знадобляться дачні чи фермерські теплиці.

Теплиці продовжують сезон садівників та городників

Садівники та городники справляються зі спекою. Завдяки рясному поливу рослини можуть пережити навіть кілька тижнів спеки. Гірша справа з несподіваними заморозками, які можуть занапастити посіви пізньої весни та ранньої осені. Ідеальним рішенням у цьому випадку є садові теплиці, дачні, фермерські теплиці, парники та пристінні теплиці. Грамотно спроектована домашня теплиця дозволяє вирощувати рослини з лютого до листопада. Садові, дачні та фермерські теплиці – це вигідне вкладення, що дозволяє вирощувати ранні овочі, розсаду, ранні сорти томатів, огірків тощо.

Наш завод працює з 1995 року і за цей час не припиняє вдосконалювати та створювати нові ергономічні та довговічні моделі теплиць. При цьому, покращуються характеристики в експлуатації каркасу та матеріалів покриття; удосконалюються технології будівництва, систем обігріву, краплинного поливу, освітлення у теплицях. Компанія має великий досвід створення різних теплиць - від найменших парників до величезних тепличних комплексів.

Якщо вам не підходять статндартні розміри теплиць. ви можете замовити теплицю будь-якого розміру на замовлення. Для цього достатньо зв'язатися з нами

Ми знаходимося там де потрібна теплиця

На нашому виробництві Ви можете замовити будь-який вид теплиці з будь-якими зручними параметрами. У нашому магазині Ви можете вибрати теплицю самостійно із запропонованих форм та моделей, замовити теплицю повністю за Вашими уподобаннями, розрахувати її орієнтовну вартість. Якщо Вам потрібна консультація для підбору виду теплиці, Ви можете отримати її у Леоніда Марковича безкоштовно.

Адреса

Київ, вул. Київська, 2 (Софіївська Борщагівка).

Пошта

Повідомте свої дані, щоб

Зв'язатися з нами

Безкоштовна доставка

по всій Україні

Ідеальне співвідношення ціна/якість

від виробника теплиць

Технічна підтримка

та монтаж теплиці "під ключ"

Solverwp- WordPress Theme and Plugin

  • +380 98 409 65 63
  • МЕНЮ
    Зображення кнопки меню кошика0
    Корзина