novateplica-logo
Блог

Теплиці з Вороновиці Леоніда Марковича

28 років назад Мідяний Леонід Маркович створив перші теплиці з Вороновиці, які збираються своїми руками Леонід Маркович є 1 виробником Вороновицьких теплиць. У минулому він створив виробництво під брендомТеплиці з Вороновиці” та “Профіль М“.

Попрацювавши у сімейному бізнесі понад 10 років зі своїм батьком, він залишив своє підприємство рідному батькові, який продовжує досі виробляти старі перші моделі теплиць із М-подібного профілю та 30 труби. А потім відсторонився від Батька та створив ще кілька виробництв теплиць по Україні: у Києві, Харкові та в іншому селі Вінницької області під такими брендами як “Нова Теплиця“, “ТеплицяНова“, Запустив ще нові моделі “Теплиця термос“, “Теплиці Ідеал” та промислові “теплиці Мрія“. Певною мірою він створив собі конкурента зі своїм батьком та іншими виробниками теплиць в Україні.

Теплиці з Вороновиці

На сьогодні Леонід Маркович співпрацює із партнерами по всій Україні. Протягом 28 років утворилося багато компаній в Україні завдяки Леоніду Марковичу. Ті, хто раніше був його дилерами та менеджерами з продажу, відокремилися і стали його конкурентами. Деякі з його конкурентів перейшли на шахрайські схеми, продаючи неякісну схожість на теплиці, які роблять у гаражах. Тому Леонід Маркович намагається виробляти якісні сучасні теплиці Ідеал. які відрізняються від інших несумлінних виробників і також веде з ними боротьбу, висвітлюючи всі огляди різних теплиць на своєму каналі ютуб.

Чим великі теплиці відрізняються від теплиці з Вороновиці?

Дуже цікаво спостерігати за новими теплицями Леоніда Марковича. Розробили нові моделі дачних теплиць якІдеал“, “Комбі“, “Розбірна” та промислова теплиця “Мрія” (Мрія). “Нова теплиця” у 2023 році розробили нову модель промислової “теплиці Мрія” – це велика фермерська теплиця, як конструктор. Дачні конструктори вже давно існують, а ось на промислових конструкторів взагалі не існувало до 2023 року.

Теплиці з Вороновиці Теплиці з Вороновиці

Сьогодні Леонід Маркович за істиною є заслужено першим виробником теплиць в Україні, хто створив з Романом Коломієць велику теплицю конструктор на виробництві в Харкові. Велику теплицю можна збирати, розбирати та встановлювати на нову ділянку. Це стало актуально, коли в Україні почалася війна і багато фермерів з Херсона втратили свої теплиці, не маючи можливості перевезти їх із собою на західну Україну.

Теплиці з Вороновиці

Завдяки новій теплиці в особі Марковича, це вже стало можливим, коли перевозити промислову теплицю на іншу ділянку стало реальним фактом. Таку теплицю легко зібрати та розібрати на деталі. Все продумано до деталей. Фермери звернули увагу на такі великі фермерські теплиці. Багато фермерів вже встановили та інші стають у чергу, щоб купити промислову теплицю своєї мрії.

Ось подивіться на відео огляд порівняння профілів, які використовують конкуренти і які Маркович радить вибирати профіль для теплиць.

Ще більше відео теплиць на нашому ютуб каналі.

 

Виберіть та замовте теплицю

Поділитися:

Solverwp- WordPress Theme and Plugin

  • +380 98 409 65 63
  • МЕНЮ
    Зображення кнопки меню кошика0
    Корзина