novateplica-logo
Теплиці під
плівку
замовити теплицю

ТЕПЛИЦЯ ПІД ПЛІВКУ, ЯКУ ВИБРАТИ?

Кращий вибір - це теплиця під плівку 200 мікрон з ще додатковим. плівкою термос, комбінована з полікарбонатом на торцях та з оцинкованої профільної труби 40х20мм. Теплиця "Комбі-Ідеал". Зовнішній вигляд гарний та теплицю з подвійною плівкою можна використовувати для зимового періоду.

Якість тепличної плівки, полікарбонату та профілю дасть можливість отримати ідеальну теплицю для цілорічного вирощування. Джерела обігріву в такій теплиці можуть бути будь-які електричні обігрівачі або водопровідні труби в землі, які прогрівають ґрунт з-під землі та ін.

Садівництво є великою пристрастю та джерелом доходу. Вирощування овочів – це справжнє мистецтво. Теплиця під плівку дозволяє значно продовжити період розвитку томатів чи огірків.

Ми обговоримо такі моменти:

 • Теплиця під плівку - перевірене рішення для саду та городу
 • Теплиця під плівку – види
 • Теплиця під плівку - який колір вибрати?
 • Теплиця під плівку - на що звернути увагу при покупці?

ТЕПЛИЦЯ ПІД ПЛІВКУ — перевірене рішення для саду та городу

Хоча теплиця під плівку не є прямою альтернативою популярної теплиці з полікарбонату, вона виконує дуже схожі завдання. Мобільність теплиці під плівку робить її одним із найзручніших рішень для вирощування в саду. Ви можете переміщати її як завгодно, тому якщо одне місце не спрацювало, все, що вам потрібно зробити, це знайти нове місце.

Що таке готова теплиця під плівку та для чого вона використовується? 

Пік вегетації припадає на два сезони – весну та літо. Щоб трохи продовжити цей період, посів розпочинають у березні-квітні. Однак багато рослин чутливі до низьких температур. Для їх правильного розвитку потрібне відповідне укриття.

Є дві важливі інформації про сівбу на пакетах із насінням. Вони допоможуть вам вибрати правильний момент, щоб розпочати свою діяльність у сільському господарстві. Перший – «сів під укриття (розсаду)», а другий – «постійна посадка». 

Деякі овочі та квіти не люблять холоду. Український клімат характеризується тим, що у березні ще бувають заморозки, а квітень не сприятливий щодо температур. Тому часто доводиться чекати перед сівбою рослин хорошої погоди. Ви не бажаєте відкладати? Висівати можна і напровесні, але під укриття типу парник або теплиці, або просто вдома на підвіконні.

З наближенням сезону розсаду можна перемістити на місце. Вони вже мають добре розвинену кореневу та листову систему. Найчастіше це відбувається на рубежі травня та червня. Однак пізніше або навіть у той же час можна сіяти прямо у ґрунт.

Все залежить від умов на ділянці та прийнятої садівником стратегії вирощування. Якщо він розраховує на дуже ранній урожай, посів у захищеному ґрунті можна розпочинати у січні-березні, але для цього потрібен великий досвід.

Вирощування томатів, перцю та огірків дуже популярне в Україні. Ці овочі люблять тепло і їхнє зростання залежить від температури навколишнього середовища. У теплиці висота томатного стебла може досягати кількох метрів, Стебла огірка можуть бути ще вищими. Тому Вам потрібна надійна теплиця під плівку 200 мікронів. Овочі в такій теплиці будуть рости настільки швидко, що ви забудете про все на світі!

ТЕПЛИЦЯ ПІД ПЛІВКУ – види

Міні-теплиця під плівку

Основним параметром міні теплиці є висота. Невисокі міні теплиці сягають максимум 1,5 метра. Деякі з них навіть набагато нижчі і навіть не 0,5 метри. Вони призначені для вирощування розсади, які потім пересаджують на відкритий або закритий ґрунт. Садівники самі створюють ці нехитрі конструкції. Достатньо відміряти довгий шматок плівки, вирізати його та надіти на рамку. Після того, як розсада томатів або огірків підросте, її переміщують у велику теплицю, в якій рослини починають плодоносити.

Теплиця із труб ПВХ

Випадок великих тунелів під плівку видається складнішим. Їхнє стандартне зростання становить 200 сантиметрів. Це дозволяє вільно переміщатися всередині та вирощувати рослини у вертикальному положенні. Вони нагадують великі намети. Від використовуваних матеріалів залежить довговічність конструкції. Виходить багато порається потрібно і зайві рухи робити.

Тунель із ПВХ-труб – недороге рішення, але не міцне. Занадто легка конструкція дозволяє переміщати у зручне місце, але, як показує практика, такі легкі конструкції зносить вітром. Ставлять там, де пориви вітру найслабші. Попри те, що тунелі з ПВХ-труб служать користувачам кілька років. Взимку достатньо зняти плівку, щоб сніговий покрив не перекошував дах.

Теплиця з металевим каркасом з оцинкованої труби – найкращий варіант

Визначено це більш постійний та надійний тип теплиці під плівку з профільної оцинкованої труби, які встановлюються у землю на ґрунтозачепи. Основна відмінність полягає у вазі, а значить і в стійкісті до поривів вітру. Стабільність – важлива перевага. Каркас можна встановити на дерев'яний брус, на бетонний фундамент або грунтозачепи, які закопуються в землю разом з краями плівки. Каркас кріпиться болтами з гайками та саморізами кріпиться полікарбонат на торцях. Плівкова теплиця із профільної труби ідеально зміцнює конструкцію загалом. Парник або теплиця з оцинкованими металевими трубами – виріб дорожчий, але справно прослужить 25-30 років. Замість того, щоб кожного року купувати дешеву теплицю, то вигідніше купити 1 раз, і 30 років мати надійну теплицю. Оцинкований каркас теплиці захищений від корозії та механічних пошкоджень. Він по суті не іржавіє і служитиме довгі роки.

.

ПЛІВКА ДЛЯ ТЕПЛИЦІ - який колір вибрати?

Важливим питанням є покриття теплиці. Плівка відрізняється за призначенням, довговічністю та кольором. Найпоширеніші кольори белый и зеленый. Пленка разных цветов отличаются друг от друга? Определяют ли они размер урожая?

Зелена плівка відома завдяки своїй довговічності. Досвідчені садівники знають, що вона добре служить навіть упродовж кількох сезонів. Вона складається з трьох шарів та підходить як для високих, так і для низьких конструкцій. Її істотною перевагою також є легкість та гнучкість. Плівка не накопичує статичну електрику і може бути встановлена за дуже високих температур.

У свою чергу, є білі плівки одношарові та двошарові, армовані поліпропіленовою сіткою, яка також відповідає за довговічність конструкціїЇї справді важко пошкодити, порвати чи проколоти. Вона служить доти, доки використовується за призначенням виробника. Деяким садівникам вдається використати його до 5 років. Білий, прозорий колір чудово пропускає світло і у нас є ексклюзивна плівка на 200 мікрон, яка прослужить 10 років із гарантією.

Увага! Не має значення який колір плівки. Для тепличної плівки головне наявність кількості мікронів. Чим більше мікрон, тим більша довговічність плівки. Виробники плівок позначають плівку різним кольором для того, щоб можна було наголос за кольором визначити щільність та захисний шар у мікронах.

Популярні плівки для теплиць: 120 мкм, 150мкм, 180мкм, 200 мкм. Найкраща з них це 200 мікронів.

ТЕПЛИЦЯ ПІД ПЛІВКУ – на що звернути увагу при покупці?

В Україні існує безліч типів тепличної плівки на 120, 150, 180, і у нас є ексклюзивна теплична плівка на 200 мікронів. Пленка 200 микрон – это 10 лет гарантии. Рекомендуємо вибрати плівку на 200 мікрон, яку можна не знімати на зиму. Гарантія та плівка 200 мікрон 10 років від виробника. Експлуатаційний період у неї може бути більше 10 років.

Маркування UV2, UV4, UV6 інформує про рівень пропускання ультрафіолетового випромінювання. Плівки готуються до певного сезону (весна чи осінь чи зима), хоча буває, що використовуються в обидва періоди. Крім того, при покупці варто звернути увагу на гнучкість плівки, її стійкість до води та інших погодних умов.

Армують волокна, вшиті в плівку, знижують ризик розриву матеріалу. Щільність плівки має бути не менше 140 г/м. Хороші вироби характеризуються високим коефіцієнтом світлопропускання. Найкраще, коли він становить близько 90%, а дисперсія має бути близько 35%. Тоді промені поступово висвітлюють всі рослини в теплиці.

Також можна придбати у нас готову теплицю під 1 плівку або 2 плівки на 150, 180 або 200 мікрон. Чим більший мікрон, тим більший термін експлуатації.

Таке рішення дуже практично - єдине, що потрібно зробити в цьому випадку, це зібрати теплицю своїми руками або замовити теплицю з установкою під ключ. 

Втім, це нескладне заняття - більшість доступних на ринку наборів включають елементи, що полегшують установку теплиці в саду. Прикладом може бути теплиця "Комбі" під плівку 200 мікрон виготовлена із міцних матеріалів.

Вона ідеально підходить для захисту рослин, завдяки чому вони зростатимуть здоровими.

Якщо ділянка вимагає нестандартний розмір плівкової теплиці, завжди можна замовити у нас теплицю з індивідуальними характеристиками

На відео складання кращої теплиці під плівку 200 мікрон Комбі 3,5х6

https://youtu.be/6XVAAC4TIO

Нова Теплиця

Виробник теплиць

Ми

29

років

на ринку

1995

1995

Вибирайте собі теплицю та дзвоніть! (050) 461-04-15

Купуючи теплицю під полікарбонат, на Вас чекають подарунки!

Звернувшись до нас, Ви отримаєте високу якість за прийнятною ціною. Залежно від вибору моделі та матеріалу даємо гарантію від 10, 15, 20 років. Безкоштовна доставка по всій Україні.
Не проґавте свій шанс купити теплицю з вигодою! Міцні теплиці 2023 року. Ми зменшили ціни на якісні теплиці №1 в Україні. АКЦІЇ тут.

ТІЛЬКИ У НАС

Швидка доставка

2-3 подарунка
кожному

Суцільнозварна труба замкнута

безлімітна підтримка

Каркас
не іржавіє

висока
якість

розумна
ціна

міцна конструкція

Хіт продажу

Теплиці "Ідеал" модельний ряд

З нашою інструкцією Ви легко та швидко зберете теплицю самі. Ціліснозварні дуги, торці йдуть вже в зборі, в комплекті поперечені, грунтозачепи, фурнітура. І все. 

Термін експлуатації

25-30 років

Найшвидше

і легке складання

Витримає снігові

і вітрові навантаження

Міцні каркаси

Профіль 40х20 - цільнозварні дуги з дод. прокаткою, краще не знайти.

Можлива будь-яка комплектація

моделі на будь-який бюджет економ, стандарт та преміум

Встановлюються на будь-який майданчик

На ґрунтозачепах у землю, на дерев'яний брус чи бетонний фундамент.

Наші акції та подарунки

АКЦІЯ

Кожен покупець теплиці під полікарбонат отримує в подарунок технологію «Теплиця-термос» з матеріалами, краплинний полив, сітка, що затіняє, та багато іншого (уточнюйте у Леоніда Марковича індивідуально).

Технологія
"Теплиця-термос"
Технологія
"Крапельний полив"
Затіняюча сітка
на всю конструкцію
Та інші
ексклюзивні подарунки

Подивіться

Теплиці на відео

Ідеальні теплиці

Найміцніший каркас. Будь-яка комплектація. Теплиці під плівку або полікарбонат можна комбінувати по-різному. Нержавіючий каркас прослужить до 30 років. Безкоштовна доставка по всій Україні. Можливий монтаж нашої бригади під ключ.  

Стандарт ширина: 2,4 м | 3м | 3,3 м | 3,5 м | 4м | та ін.

В наявності є арочні теплиці зі стандартною шириною: 2,4м | 3м | 3,3 м | 3,5 м | 4м | та ін і довжина до них може бути будь-якою. Нестандартні розміри робимо на замовлення. Моделі Ідеал – це найміцніші теплиці, що продаються, не тільки в Україні, а й за кордоном.

Теплиця під плівку 200 мікрон Комбі 3,5х6

Теплиця 3,5 х6м. Торці з полікарбонату, а верх теплиці під плівку 200 мікронів, що прослужить понад 10 років. Крута теплиця комбінована. Усім рекомендую купити теплиці під плівку, або теплицю під полікарбонат з профільної труби 40х20мм, що оцинковується, оцинковка гарячої обробки.

Монтаж теплиць на замовлення

МОЖЛИВА БУДЬ-ЯКА КОМПЛЕКТАЦІЯ

Під стільниковий полікарбонат завтовшки: 4, 6, 8, 10 мм. Під тепличну плівку на 120, 150, 180, 200 мікронів. Комбінований варіант: торці із полікарбонату, покриття з подвійної плівки. Профіль 40х20, 30х30, 20х20. Якість матеріалів гарантуємо!

Бюджетна теплиця

комплектація
від 5999
 • Чисто плівкові літні
  120, 150 мкр
 • Профіль М
 • Ширина 3м
 • Висота 2м
 • Довжина 2м; 4м; 6м
Акція

Стандартна

комплектація
від 8999
 • Комбі плівка під полікарбонат классу стандарт
 • Профіль 20Х20
 • Ширина 2,4м; 3м
 • Висота 2,05м; 2,07м
 • Довжина на 4; 6; 8; 10м
Акція

Преміум

комплектація
від 12999
 • Полікарбонат премиум, 2 плівки на 200мкр. + технологія термос
 • Профіль 40Х20, 30х30
 • Ширина 3м; 3,3м; 3,5м; 4м
 • Висота 2,05; 2,07; 2,3; 2,4; 3м
 • Довжина 6;8;10;12;16,18;20; 30м
Акція
КУПИТИ ТЕПЛИЦЮ З ПОДАРУНОКОМ?

Кожен покупець теплиці під полікарбонат до 30 квітня отримує подарунок.

ідеальний мікроклімат
врожай
цілий рік

Як замовити теплицю

Дізнайтесь розмір ділянки на яку Ви будете встановлювати теплицю. Означтеся з тим, що і коли Ви хочете вирощувати. Наприклад, стандартний набір овочів цілий рік на ділянці біля будинку розміром 3 на 8 метрів. Або пальми цілий рік на ділянці площею 0,5 га. Визначтеся з бюджетом.

Ми маємо багаторічний досвід роботи з дачниками та фермерами з різними цілями, бюджетом та умовами та допоможемо Вам підібрати найкращий варіант теплиці для Ваших цілей.

Виходячи з Ваших бажань та цілей, ми виготовимо найкращу теплицю саме для Вас в обумовлені терміни.

Ми безкоштовно доставимо на Вашу ділянку Вашу теплицю та за бажання Ви можете її встановити самостійно, отримавши наші інструкції та консультацію, або наша команда змонтує Вашу теплицю “під ключ”.

Найчастіші питання

Дізнайтесь розмір ділянки на яку Ви будете встановлювати теплицю. Означтеся з тим, що і коли Ви хочете вирощувати. Наприклад, стандартний набір овочів цілий рік на ділянці біля будинку розміром 3 на 8 метрів. Або пальми цілий рік на ділянці площею 0,5 га. Визначтеся з бюджетом.

Ми маємо багаторічний досвід роботи з дачниками та фермерами з різними цілями, бюджетом та умовами та допоможемо Вам підібрати найкращий варіант теплиці для Ваших цілей.

Виходячи з Ваших бажань та цілей, ми виготовимо найкращу теплицю саме для Вас в обумовлені терміни.

Ми безкоштовно доставимо на Вашу ділянку Вашу теплицю та за бажання Ви можете її встановити самостійно, отримавши наші інструкції та консультацію, або наша команда змонтує Вашу теплицю “під ключ”.

Ми безкоштовно доставимо на Вашу ділянку Вашу теплицю та за бажання Ви можете її встановити самостійно, отримавши наші інструкції та консультацію, або наша команда змонтує Вашу теплицю “під ключ”.

Ми безкоштовно доставимо на Вашу ділянку Вашу теплицю та за бажання Ви можете її встановити самостійно, отримавши наші інструкції та консультацію, або наша команда змонтує Вашу теплицю “під ключ”.

Ми безкоштовно доставимо на Вашу ділянку Вашу теплицю та за бажання Ви можете її встановити самостійно, отримавши наші інструкції та консультацію, або наша команда змонтує Вашу теплицю “під ключ”.

leonid-markovich-clipped-color

Наш YouTube канал

Відеоблог

Solverwp- WordPress Theme and Plugin

 • +380 98 409 65 63
 • МЕНЮ
  Cart Menu Button Image0
  Корзина